Pojemne hale magazynowe

Rozbudowa naszej nowej hali trochę się przeciągała z tego względu, że faktycznie nasz partner – firma budowlana trochę się ociągała. Może dlatego szef przyszedł dzisiaj do mnie jak akurat stałem w kuchni mówiąc, że trzeba będzie znaleźć inną firmę. Słyszał dość sporo o halach z płyty, o których coś tam słyszałem, ale nie wiedziałem szczerze mówiąc jak to wygląda i czy się opłaca. Więc zamierzałem spędzić parę godzin i poszukać najlepszych możliwości.

Profesjonalnie zbudowana hala magazynowa

hala magazynowa z płyty warstwowejNajczęściej spotykanymi halami, jak jechałem do pracy były na pewno ciężkie hale betonowe, które może i były solidne i wytrzymałe, ale na pewno nie są one tym czego szukamy. Szukaliśmy razem z szefem hal magazynowych, które można bardzo szybko postawić dokładnie w miejscu, jakie nas najbardziej interesowało. Mieliśmy już przygotowaną działkę z odpowiednimi przyłączami pod halę, więc postanowiliśmy sprawdzić, czy teraz uda nam się znaleźć jakąś odpowiednią firmę do współpracy. Jeśli zastanawialiście się nad własną halą magazynową, to faktycznie można oczekiwać wielu opcji. Rozesłałem więc parę wiadomości do potencjalnych firm, z którymi chcemy współpracować i praktycznie od każdej otrzymałem kilka katalogów reklamowych z widocznymi realizacjami. Wiele dostępnych urządzeń w dzisiejszych czasach sprawia, że praca nad halą jest o wiele szybsza i prostsza. Nie dość, że w katalogach i folderach, jakie widziałem obserwowałem faktycznie najlepsze hale jakie istnieją, to jeszcze widziałem, że hala magazynowa z płyty warstwowej cieszy się największym zainteresowaniem. To zresztą powiedział mi mój szef – przyszedł do mnie i faktycznie mówił, że słyszał kiedyś o takich halach. Na pewno na zachodzie już tylko takie stoją, mówił. Trudno powiedzieć, czy miał rację, ale na pewno taka hala będzie dla nas chyba najbardziej odpowiednia. Mieliśmy bardzo dużą dowolność jeśli chodzi o wybór rozmiarów takiej hali, więc jak dla mnie to świetna okazja do inwestycji środków w tym roku.

W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że technologia mnie przerasta. Nigdy się nie spodziewałem, że tak łatwo będzie nam zamówić halę, która będzie miała kilkaset metrów kwadratowych. Hala miała służyć jako magazyn, więc nie musiała być jakoś dobrze urządzona, chociaż o to pewni samodzielnie zadbamy. Jeśli bierzecie pod uwagę zakup takiej hali to na pewno czeka was parę dni sprawdzania różnych ofert. Możecie oczywiście wybrać najtańszą, która może okazać się także najlepsza. Grunt, to hala o bezpiecznej konstrukcji.